Systemy drzwi przesuwnych

Showing 1–12 of 41 results

Systemy drzwi przesuwnych w Śląskiej Hurtowni Komandor

Drzwi przesuwne goszczą w wielu domach. Stosowane są nie tylko w meblach, ale także przy montażu drzwi dzielących pomieszczenia. Są to bardzo praktyczne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach. Na co więc zwracać uwagę wybierając odpowiedni system drzwi przesuwnych, aby mógł nam długo służyć, a nasze drzwi działały bez zarzutu?

Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego systemu?

Przede wszystkim jakością materiałów, z jakiego jest on wykonany system drzwi przesuwnych. Wysoka jakość gwarantuje, że nasze drzwi będą działały prawidłowo. Zmniejsza się ryzyko uszkodzeń poszczególnych elementów całego systemu, a co za tym idzie konieczności ich wymiany czy naprawy.

Systemy drzwi przesuwnych dostępne w Hurtowni Komandor:

  • System Kallisto – rozwiązanie doskonale sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach. Wszystkie elementy systemu są ukryte, dzięki czemu nie ingerują w wygląd drzwi. Całość sprawia wrażenie lekkiej konstrukcji.
  • Systemy Winnipeg i Yohosystemy drzwi przesuwnych Winnipeg i Yoho zostały wprowadzone do oferty Hurtowni już w 2013 roku. Od tej pory cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Profile Winnipeg i Yoho wykonane są z wysokiej jakości stopu aluminium. Systemy zostały stworzone do wypełnień ze szkła (4 i 4,6 mm grubości) oraz paneli z materiałów drewnopodobnych (10, 16 i 18 mm grubości). Do wózków dolnych zastosowano rolki z łożyskami kulkowymi, co przekłada się na płynną pracę przez długie lata.

Elementy składowe systemów drzwi przesuwnych KOMANDOR

  • Profile, czyli tak zwane ramiaki lub rączki. Są to elementy składowe tworzące ramę oraz uchwyt drzwi. Profile oferowane w naszej Hurtowni są dostępne w rozmaitych kształtach, kolorach oraz rozmiarach.
  • Prowadniki górne – to właśnie dzięki nim drzwi trzymają się w pionie i mamy możliwość ich przesuwania.
  • Wózki dolne, czyli oparcie dla drzwi.
  • Elementy dodatkowe takie jak paski buforowe, paski uszczelniające oraz domykacze gazowe.

Zainteresowały Cię systemy drzwi przesuwnych dostępne w naszej Hurtowni? Skorzystaj z opcji dostawy kurierem na terenie całego kraju, transportu firmowego na terenie śląska i małopolski (Kraków oraz Katowice) lub odbioru osobistego. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej Hurtowni w tym m.in. z akcesoriami meblowymi oraz materiałami drewnopochodnymi.

X