Akcesoria meblowe

Showing 1–12 of 240 results

Akcesoria do mebli Katowice, Kraków

Akcesoria do mebli to niezwykle istotny element, który wpływa na prawidłowe działanie, funkcjonalność oraz wygląd mebli. Projektując szafę czy meble kuchenne warto więc pamiętać o doborze odpowiednich akcesoriów. Gałki meblowe czy uchwyty to element, który powinien współgrać z wyglądem i stylem mebli. Z kolei drążek, czy szuflady i kosze sprawią, że będą one dużo bardziej użyteczne. Aby szuflady prawidłowo funkcjonowały, niezbędne są prowadnice. Kosze natomiast mogą znacznie ułatwić przechowywanie. Akcesoriów do mebli, o których trzeba pamiętać jest wiele, warto więc starannie przemyśleć zakupy i postawić na sprawdzone rozwiązania!

Dlaczego warto wybrać akcesoria meblowe dostępne w Śląskiej Hurtowni Komandor?

Śląska Hurtownia Komandor to jedna z szesnastu ogólnopolskich sieci oferujących płyty i akcesoria meblowe. Wśród zalet przemawiających za zakupem w naszym sklepie wyróżnić należy przede wszystkim możliwość zamówienia wszystkich materiałów, które są niezbędne do wyprodukowania wysokiej jakości mebli. Stawiamy na jakość oraz bogaty wybór produktów.

Zamawiaj online z dostawą lub odbiorem w Krakowie i Katowicach

W ofercie Hurtowni Komandor znaleźć można takie akcesoria jak np. elementy konstrukcyjne, prowadnice, szuflady, uchwyty i wieszaki oraz chemię. Masz problem z wyborem odpowiednich akcesoriów? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Wszystkich, którzy są zdecydowanie na konkretne produkty z naszej oferty, zapraszamy do składania zamówień. Klientów z Krakowa oraz Katowic zachęcamy do bezpośredniego odbioru towaru. Oferujemy także możliwość skorzystania z firmowego transportu oraz przesyłki kurierskiej.

X