Akcesoria meblowe

Wyświetlanie 1–12 z 163 wyników

Akcesoria do mebli

Akcesoria to niezwykle istotny element, który wpływa na prawidłowe działanie, funkcjonalność oraz wygląd mebli. Projektując szafę czy meble kuchenne warto więc pamiętać o doborze odpowiednich akcesoriów. Gałki meblowe czy uchwyty to element, który powinien współgrać z wyglądem i stylem mebli. Z kolei drążek, czy szuflady i kosze sprawią, że będą one dużo bardziej użyteczne. Aby szuflady prawidłowo funkcjonowały, niezbędne są prowadnice. Kosze natomiast mogą znacznie ułatwić przechowywanie. Akcesoriów, o których trzeba pamiętać jest wiele, warto więc starannie przemyśleć zakupy i postawić na sprawdzone rozwiązania!

Dlaczego warto wybrać akcesoria meblowe dostępne w Śląskiej Hurtowni Komandor?

Śląska Hurtownia Komandor to jedna z szesnastu ogólnopolskich sieci oferujących płyty i akcesoria meblowe. Wśród zalet przemawiających za zakupem w naszym sklepie wyróżnić należy przede wszystkim możliwość zamówienia wszystkich materiałów, które są niezbędne do wyprodukowania wysokiej jakości mebli. Stawiamy na jakość oraz bogaty wybór produktów.

Zamawiaj online z dostawą lub odbiorem w Krakowie i Katowicach

W ofercie Hurtowni Komandor znaleźć można takie akcesoria jak np. elementy konstrukcyjne, prowadnice, szuflady, uchwyty i wieszaki oraz chemię. Masz problem z wyborem odpowiednich akcesoriów? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Wszystkich, którzy są zdecydowanie na konkretne produkty z naszej oferty, zapraszamy do składania zamówień. Klientów z Krakowa oraz Katowic zachęcamy do bezpośredniego odbioru towaru. Oferujemy także możliwość skorzystania z firmowego transportu oraz przesyłki kurierskiej.

X