Strefa hurtownika

Jesteś stolarzem i szukasz odpowiedniego partnera do współpracy?

A może lubisz majsterkować w swoim domu i chciałbyś skorzystać z naszej oferty?

Idealnie trafiłeś! Kierujemy ofertę właśnie do Ciebie.

Zespół Śląskiej Hurtowni Komandor tworzą pracownicy z pasją, zamiłowaniem i długoletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Naszą misją jest ciągłe dążenie do doskonałości i umacnianie pozytywnego wizerunku, tak aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości. Nowoczesny i ciągle powiększany park maszynowy oraz doświadczona załoga są gwarancją Twojego zadowolenia i spełnienia najwyższych wymagań.

Stawiamy na profesjonalizm począwszy od zamówienia, przez jego realizację aż po transport pod wskazany adres.

Nie zastanawiaj się dłużej, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.

 

DDS posiada w ofercie gotowe do montażu drzwi przesuwne i uchylne w profilach stalowych  i aluminiowych. Drzwi wykonane na dowolny wymiar, cechują się ciekawym wyglądem i oryginalnym kształtem profili. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i bez trudu dopasuje szafę do stylu wnętrza.

W drzwiach wykonanych w systemach ramowych profil, czyli ramka, stanowi obramowanie frontu. Jest to jednocześnie uchwyt, który ułatwia otwieranie i zamykanie drzwi. Szeroka gama wypełnień (szkło, lustro, płyta laminowana, płyta  akrylowa) oraz kolor, styl i kształt profili to atuty, które ułatwiają stylizację szafy i podkreślają jej nietuzinkowy wygląd.

Drzwi możesz zamówić i wycenić poprzez intuicyjny KONFIGURATOR.

 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy system ForKat2 do składania zamówień online, który umożliwia wysłanie zamówienia do realizacji bez wychodzenia z domu. W programie znajdą Państwo pełną ofertę płyt meblowych oraz szkieł dostępnych w Śląskiej Hurtowni Komandor. System jest łatwy w obsłudze, przejrzysty, klarowny i intuicyjny. Wpisując zamówienie do systemu otrzymują Państwo od razu wycenę a w przeglądzie zamówień widoczna jest data realizacji i status zlecenia. Za wysyłanie zamówień przez system przyznajemy Państwu dodatkowy rabat.
Wystarczy kliknąć tutaj: ForKat2 i się zarejestrować.
Zachęcamy do korzystania z programu.

X