Lumi

LUMI to system wewnętrznych, aluminiowo-szklanych ścianek dzielących z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi, witryn stałych czy drzwi przejściowych w ościeżnicy, wpisujących się w nowoczesny design. Jego specyfika i wykorzystane materiały pozwalają zastosować LUMI zarówno w klasycznych jak i loftowych wnętrzach na zasadzie ciekawie wyglądającego podziału pomieszczenia na odrębne strefy.
Zaletą systemu jest jego minimalizm, transparentność i świeżość, dzięki czemu w aranżowanych wydzielanych czy zamykanych pomieszczeniach udaje się bez problemu zachować przestronność, przepływ naturalnego światła oraz wyjątkowy charakter wnętrza.
LUMI dostępny jest w kolorze anody naturalnej i matowej czerni, które to kolory stanowią ciekawy kontrast do stosowanych jako wypełnienie szkieł i płyt meblowych. Oryginalne ścianki i drzwi z wykorzystaniem szkła dodają wnętrzom lekkości i przestronności, pozwalając aranżować w pełni personalizowane przestrzenie i odważne wizje projektowe.

Więcej o systemie LUMI tutaj. Wyceny i zamówienia: agardocka@komandor.pl; tel. 32 730 19 40


Orto

Aluminiowy system Orto o nowoczesnym designie i wszechstronnym zastosowaniu daje dużą swobodę w aranżacji wnętrz. Podstawę systemu stanowią aluminiowe profile nośne, do których mocowane są półki i inne elementy konstrukcyjne. System zaprojektowany został w oparciu o najnowsze trendy światowego wzornictwa i sprawdzi się jako zabudowa garderoby, regał w salonie, element dzielący pomieszczenia lub wyposażenie sklepowe. Systemy przeznaczone są do pomieszczeń utrzymanych w stylu nowoczesnym, industrialnym loftowym oraz minimalistycznym.

Więcej o systemie Orto tutaj. Wyceny i zamówienia: dzialhandlowy@komandor.pl; hurtownia.slask@komandor.pl; tel. 32 730 19 25; 32 730 19 33

 

 

X