Panele dekoracyjne i fronty firmy Proform

biały panel dekoracyjny

Firma Proform jest wiodącym polskim producentem frontów foliowanych i paneli dekoracyjnych Moduloform. Fronty i panele produkowane są na bazie płyty MDF, która poddawana jest procesowi frezowania, a następnie oklejana folią, okleiną naturalną lub też lakierowana. Dostępne grubości płyty MDF: 10mm, 12mm, 18mm, 22mm.

 

W ofercie firmy Proform znajdą Państwo:

 

Panele Moduloform

Panele Moduloform w szafie

Moduloform to szeroka gama możliwości i pełna swoboda wzorniczej kreacji pojedynczych elementów czy całych przestrzeni. Panele firmy Proform to z jednej strony niezliczona liczba gotowych pomysłów zastosowań, z drugiej strony, tworzywo dla wszystkich kreatywnych, chętnie łamiących istniejące schematy czy wręcz przekraczających granice wyobraźni. Dostępne wykończenia: folia, lakier, fornir.

Panele Moduloform obejmują:

 

 

Fronty meblowe

Białe fronty meblowe

Fronty meblowe są najbardziej reprezentacyjną częścią mebla nadającą mu wyraz i charakter, co w efekcie końcowym buduje oczekiwany przez nas klimat całego pomieszczenia, dlatego jego wybór powinien być wyjątkowo dobrze przemyślany.
Oferta frontów firmy Proform dostępna jest w wersji z wykończeniem w folii PCV, akrylowym, lakierowanym, fornirowanym lub fantazyjnym. Z szerokiego spektrum materiałów, wzorów czy kolorów każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Poszukującym czegoś wyjątkowego dana jest możliwość kreacji swoich niepowtarzalnych, unikatowych frontów.

Wśród frontów meblowych firmy Proform wyróżnia się:

 

 

Modulokids

Fronty Modulokids

Modulokids to najnowsza kolekcja elementów dekoracyjnych do mebli i pokoju dla dzieci. Oferta obejmuje panele dekoracyjne i ażurowe na wymiar oraz elementy gotowe takie jak: wezgłowia łóżkowe, tablice i dodatki w formie chmurek do zawieszania na ścianie. Elementy mogą być wykończone folią lub lakierem, niektóre z nich także lakierem magnetycznyn.

W tej grupie produktów firma Proform oferuje:


W celu założenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym działem handlowym – tel.: 32 730 19 25, mail: dzialhandlowy@komandor.pl.

X