Usługi szklarskie Katowice

Hurtownia Komandor w Katowicach świadczy szeroki zakres usług szklarskich dla klientów hurtowych oraz detalicznych. Oferujemy kompleksową obsługę realizacji projektów oraz doradztwa projektowego, wraz z doborem materiałów. Bogate doświadczenie i portfolio stałych klientów to najlepsza wizytówka naszej pracy zarówno na terenie miasta Katowice jak i całego regionu.

Przy realizacji usług szklarskich korzystamy z urządzeń  przeznaczonych do obróbki szkła (szlifierka, wiertarka do otworów i inne w zależności od wymogów projektu)

Usługi szklarskie Katowice
Usługi szklarskie Katowice

Zakres realizowanych usług:
– cięcie szkła do transportu
– docinanie szkła na wymiar
– szlifowanie krawędzi
– wycinanie otworów (φ 6 mm, 12 mm, 32 mm, 50 mm, 65 mm, 70mm )
– cięcie skosu na szkle
– podklejenie szkła folią
obróbka szkła

 

Dostępne materiały :
– colorimo (szkłą lakierowane z połyskiem)
– colorimo sati (szkła lakierowane matowe)
– lustro (srebrne, grafitowe, brązowe)
– colorimo na ornamencie (szkła ornamentowe)
– szyby bezpieczne

 

Terminy realizacji:
– szkło cięte na wymiar bez szlifu i otworów – 3 lub 4 dni robocze ( zamówienie złożone do godz. 12.00 -3 dni robocze, po godz. 12.00 – 4 dni robocze)
– szkło cięte na wymiar ze szlifem i/lub otworami  – 4 lub 5 dni roboczych ( zamówienie złożone do godz. 12.00 – 4 dni robocze,  po godz. 12.00 – 5 dni roboczych )

 

Serwis realizowany dla całego regiony województwa Śląskiego:
Katowice, Chorzów, Mysłowice, Mikołów, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Siemianowice, Świętochłowice i inne

Wszystkich zainteresowanych szeroką gamą usług dodatkowych, w tym realizacji projektów z wykorzystaniem szkła i luster zapraszamy do kontaktu – KONTAKT

X