Obróbka szkła

Usługi szklarskie w Śląskiej Hurtowni Komandor

W styczniu 2014 roku Śląska Hurtownia Komandor rozbudowała swój park maszynowy o dwa nowoczesne urządzenia dedykowane do obróbki szkła. Pragniemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego niezwykle ważna jest dla nas wysoka jakość oferowanych przez nas usług szklarskich. Na ich poziom bez wątpienia wpływa również współpraca wyłącznie z renomowanymi producentami szkła.

Szlifowanie szkła

W trakcie cięcia powierzchni szklanych istnieje ryzyko pojawiania się mikropęknięć, które zwiększa prawdopodobieństwo pęknięcia całej tafli. Szlifowanie ma na celu zminimalizowanie występowania tego typu uszkodzeń oraz wyrównanie krawędzi.

Oferujemy szlifowanie luster, szyb oraz szkła kolorowego Colorimo zakupionych w naszej Hurtowni. Korzystając z oferowanych przez nas usług szklarskich takich jak szlifowanie masz gwarancję, iż Twoja szyba pozostanie całe i gładka.

Wycinanie otworów

Świadczymy także usługi szklarskie polegające na wycinaniu otworów w kilku średnicach do wyboru. Dzięki stosowaniu wyłącznie zaawansowanych technologii i dużemu doświadczeniu naszych pracowników mamy możliwość zagwarantowania najwyższej precyzji wierceń.

W naszej Hurtowni można również zakupić profesjonalne środki do klejenia szkła, luster oraz grafiki.

Usługi szklarskie w Katowicach i Krakowie

Wybierając Hurtownię Komandor masz gwarancję, że zamówione przez Ciebie usługi szklarskie będą wykonane profesjonalnie i na czas. Co więcej nasi specjaliści z chęcią pomogą Ci na każdym etapie realizacji zamówienia. Kraków i Katowice to główne miasta, które obsługujemy. Zachęcamy jednak także klientów z innych miast do skorzystania z naszych usług.

 

 

X