Płyta komórkowa Eurolight

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Płyta komórkowa Eurolight melaminowana o wymiarach 2800x2070mm

  Płyty komórkowe EGGER Eurolight są o 60% lżejsze niż płyty MDF lub płyty wiórowe o tej samej grubości. Zawdzięczają te właściwości swojej budowie — do rdzenia o strukturze plastra miodu z obu stron przyklejone są warstwy materiału drewnopochodnego o grubości 8 mm.  Płyty te są bardzo stabilne i odporne na zginanie mimo niewielkiej wagi

  Dostępne grubości: 38mm

   

  Producent: Egger


  Podana cena jest ceną za całą płytę. Istnieje możliwość zamówienia płyty dociętej na wymiar (bez minimalnej powierzchni obliczeniowej) z wykończonymi obrzeżem ABS wskazanymi krawędziami. W tym celu prosimy o kontakt z działem handlowym.

   

Płyta komórkowa EUROLIGHT

Płyty komórkowe Eurolight cechują się zdecydowanie mniejszą wagą niż te wykonane z MDF. Są aż o 60% lżejsze przy tej samej grubości. Niewielką wagę płyt i jednocześnie ich wysoką wytrzymałość udało się uzyskać dzięki charakterystycznej budowie – rdzeń płyty stanowi plaster miodu, do którego przyklejony jest 8 mm materiał drewnopochodny.

Zalety płyt komórkowych:

 • niewielka waga
 • duża stabilność
 • odporność na zaginanie
 • materiał w 100% ekologiczny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płyt komórkowych Eurolight oraz pozostałych produktów w tym m.in. podnośników, zawiasów meblowych i frotnów kuchennych, a także do składania zamówień online lub telefonicznie.

X